Zistite náklady na zateplenie vášho domu.

ON-LINE Kalkulačka
Icon

Nehorí

chráni pred požiarom

Icon

Výborne izoluje

lambda 0,034 W/mK

Icon

Tlmí hluk

vytvára akustickú pohodu v interiéri

Icon

"Dýcha"

vysoká paropriepustnosť materiálu

Apartmany Hrebienok Resort Starý Smokovec

Komfort v architektúre v tatranskom štýle

Apartmány Hrebienok Resort poskytujú výborný tepelno-technický komfort. Príjemnú klímu zabezpečujú minerálne tepelnoizolačné dosky na fasáde budovy. Minerálne lamely na strope pod prvým podlažím tepelne izolujú podlahy v interiéri a zároveň chránia obyvateľov pred hlukom zo suterénu vďaka výborným akustickým vlastnostiam minerálnej vlny.

Apartmány sa nachádzajú v obľúbenej destinácii vo Vysokých Tatrách – v Starom Smokovci. Ponúkajú ubytovanie v priestranných apartmánoch s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, klimatizáciou, vyhrievanými podlahami a súkromnými kúpeľňami. Apartmány sú individuálne navrhnuté a ponúkajú nádherný výhľad na Starý Smokovec a Tatry.

Hotel je vybudovaný v energetickej triede A. Obvodové steny sú zateplené minerálnymi doskami s hrúbkou 15 cm a 20 cm. Plochá strecha je čiastočne pochôdzna a dvojplášťová. Strop nad prvým podlažím je zateplený minerálnymi lamelami CLT C1 s hrúbkou 15 cm. Budova je vykurovaná kombináciou podlahového teplovodného vykurovania a radiátorov.

Investor: Hrebienok Resort s.r.o.
Tepelné izolácie : Knauf Insulation

Pripojené fotografie

Knauf Insulation © 2016 | created by people in ARSYline