Zistite náklady na zateplenie vášho domu.

ON-LINE Kalkulačka
Icon

Nehorí

chráni pred požiarom

Icon

Výborne izoluje

lambda 0,034 W/mK

Icon

Tlmí hluk

vytvára akustickú pohodu v interiéri

Icon

"Dýcha"

vysoká paropriepustnosť materiálu

Tepelná pohoda vášho domu v jednom balíku

Zateplenie rodinného domu je opatrením, ktoré môže znížiť až polovicu výdavkov na prevádzku domácnosti. Mnohí majitelia domov ho však odkladajú aj pre obavy z problémov spojených so stavebným ruchom a neporiadkom, ktorý môže trvať aj niekoľko mesiacov. Nemusí to však byť tak, ak si vyberiete správny materiál spolu so všetkými potrebnými komponentmi. Dnes vám to všetko ponúka Knauf Insulation v jednom balíku.


Prečo si vybrať SMARTwall balík?

smartwall-balik

Fasádna doska SMARTwall FKD N C1, určená špeciálne pre rodinné domy, skráti vďaka povrchovej úprave čas realizácie približne o štvrtinu v porovnaní so štandardným výrobkom z kamennej minerálnej vlny. Povrchový film znižuje aj prašnosť pri manipulácii, s doskou sa jednoducho narába a ľahko sa reže. Realizátorom i investorom táto novinka ušetrí nielen čas, ale aj náklady na komponenty potrebné k zatepľovaniu a prenájom zariadení staveniska. Spotreba lepiacej a stierkovacej hmoty sa pri použití dosky SMARTwall podľa interných testov Knauf Insulation zníži až o 35 %. Tieto aspekty sa prenášajú do finálnych nákladov na celkové zateplenie objektu.


Viac výhod v jednom balíku

kotva

K dokonalému efektu zateplenia potrebujeme aj ďalšie komponenty. SMARTwall balík ich kombinuje do ucelenej kolekcie tak, aby v maximálnej miere podporovali výhody minerálnej vlny. Obsahuje okrem fasádnej dosky aj zapustené izolačné kotvy s výbornou technológiou kotvenia, ktoré minimalizujú tepelné mosty. Ďalšou dôležitou súčasťou je paropriepustné lepidlo a sklotextilná mriežka s pevným a pružným vláknom.

Ekologická minerálna vlna vyhráva

ekologicka-mineralna-vlna

Okrem rýchlosti aplikácie nezabúdajte ani na ďalšie benefity, ktoré môžete zateplením získať. Na rozdiel od iných tepelno–izolačných produktov prinášajú produkty z kamennej minerálnej vlny aj vysokú požiarnu bezpečnosť, vynikajúce zvukovo–izolačné schopnosti a tiež nízky difúzny odpor izolačnej vrstvy, čo zabezpečuje priaznivú paropriepustnosť. SMARTwall všetky tieto výhody zachováva pri rýchlejšej a výrazne komfortnejšej aplikácii. Ocenia ju nielen realizátori, ktorým zjednoduší prácu, ale aj majitelia domov, ktorým ušetrí čas a peniaze.
Online kalkulačka

Ak vás zaujíma, koľko by vás tento komfortný zatepľovací systém stál, môžete to vyrátať veľmi jednoducho. Na tejto stránke nájdete kalkulačku nákladov minerálneho zateplenia SMARTwall balíkom, ktorá po zadaní údajov o vašom dome, akými sú typ a hrúbka muriva či veľkosť vonkajšej steny, vypočíta spotrebu jednotlivých materiálov a zároveň aj výšku celkovej investície.

Knauf Insulation © 2016 | created by people in ARSYline